^

Witamy w naszym sklepie

Sklep obuwniczy przy ulicy Gdańskiej 21 w Bydgoszczy funkcjonuje od 1930 r. Istnieje on w świadomości najstarszych mieszkańców oraz w opowieściach i relacjach ludzi. To właśnie tutaj już w dwudziestoleciu międzywojennnym XX wieku można było kupić eleganckie buty bydgoskiej fabryki obuwia "Leo" należącej do Leona Weynerowskiego.

Wg wspomnień spisanych przez Jerzego Sawickiego, emerytowanego profesora Politechniki Gdańskiej, dowiadujemy się, że Klientki w salonie były obsługiwane na siedząco, a ekspedient używając zwrotu "Łaskawa Pani" zakładał but na stopę klientki. Do dnia dzisiejszego można w tym samym miejscu kupić doskonałe buty.

Sklep Gośka pozostaje od przeszło czterdziestu lat w tych samych rękach. W 1989 r. został sprywatyzowanay i funkconuje jako Spółka cywilna rodziny Goślińskich.

Cały czas zbieramy doświadczenie, korzystamy z wiedzy, którą zgromadziliśmy przez lata. Śledzimy bieżące trendy i obserwujemy potrzeby ludzi. Wiemy już, że zaufanie Klientów buduje się bardzo powoli, dlatego nie ryzykujemy wprowadzając do oferty produktów wątpliwej jakości.

Tradycja, jakość obuwia, podmiotowe podejście do Klienta, przyjazna atmosfera, kompetentny, od lat stały personel, to walory które docenili nasi Klienci z Bydgoszczy, okolic i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie wszystkich stałych i nowych klientów.

Małgorzata i Mariusz Goślińscy oraz cała Załoga sklepu GOŚKA

Dzisiaj.Dzisiaj.Dzisiaj.Dzisiaj.Lata 70-te XX w.